Aktualne oferty pracy

Telemonter, serwisant FTTH

Opis stanowiska pracy

Zadania do realizacji na w/w. stanowisku:

  • Budowa przyłączy światłowodowych,
  • Wykonywanie instalacji w domach i mieszkaniach abonentów
  • Aktywacja i utrzymanie usług telekomunikacyjnych
  • Prace wykonywane w technologii FTTH (światłowodowej)
  • Obszar działania Poznań i powiaty przyległe

Wymagania stawiane kandydatom

  • Wykształcenie w kierunku telekomunikacja, energetyka lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie (umiejętność spawania światłowodów)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji SEP
  • Zatrudnimy również absolwentów szkół, możliwość przyuczenia do wykonywania zadań

Nasza oferta

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie stałe i premia uzależniona od ilości wykonywanych zadań
  • Służbowy samochód, telefon, laptop
  • Pakiet pracowniczy usług telekomunikacyjnych

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Pracownik budowlany

  • Zatrudnimy pracowników do wykonywania przyłączy światłowodowych.
  • Praca polega na odkopaniu zapasu kabla światłowodowego, który jest zasypany w granicy działki, wykonaniu wykopu od granicy działki do budynku, ułożeniu kabla,  przysypaniu, ułożeniu folii ostrzegawczej, zasypaniu wykopu i doprowadzeniu terenu do stanu sprzed prac

  • Osoby chętne do wykonywania prac
  • Mile widziane umiejętności odtwarzania nawierzchni z kostki brukowej, wykonywanie drobnych prac budowlanych (szpachlowanie, malowanie)

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracu
  • Wynagrodzenie stałe plus premia uzależniona od ilości realizowanych zadań

Biuro
Elnet Sat Sp. z oo
tel. +48 61 670 30 19, +48 602 246 988, +48 608 668 889
biuro@elnetsat.plwww.elnetsat.pl

ul. Krośnieńska 2c, 60-162 Poznań, REGON 369823081, NIP 779-24-86-015